LATO 2013 - Tango w Nowinie

Jak co roku mamy przyjemność zaprosić wszystkich których zachwycił klimat pięknego domu Kasi Trawińskiej w Nowinie, jak i tych, którzy chcieliby dopiero ulec jego niezwykłej atmosferze na kolejną serię wakacyjnych wyjazdów do wyjątkowego miejsca całkiem blisko Wrocławia (6 km od Henrykowa).

Podczas tegorocznych wakacji wyjazdy odbywać się będą w następujących terminach:
28-30 czerwca
26-28 lipca
6-8 września 

W ramach wyjazdu planowane są 4 spotkania warsztatowe, każde po 1,5 godziny: jedno w piątek wieczorem, dwa w sobotę i jedno w niedzielę. Poza tym w cenę wliczony jest nocleg. Wyżywienie robimy jak zwykle kolektywną metodą pt. "wrzuć co masz do wspólnego gara jeśli tylko jest jadalne". Wieczory przeznaczone są do ekscesów wszelakich, począwszy od zadręczenia nóg kolejnymi chwilami na parkiecie po zanurzenie się w długie nocne Polaków rozmowy w gorącym uścisku z naleweczką. Ponadto, korzystając z faktu, że urocze miejsce, które nas gości jest stadniną koni, można doszlifować swój jeździecki warsztat albo dokonać pierwszych eksperymentów pod czujnym a kompetentnym okiem gospodyni.

Cena za warsztaty:
- pobyt od piątku do niedzieli (4 zajęcia, 2 noclegi) - 170 zł od osoby
- pobyt od soboty do niedzieli (3 zajęcia, 1 nocleg) - 130 zł od osoby

Zgłoszenia prosimy kierować na maila: agata.rusnak@gmail.com albo na nr tel. 501 246 248 (Agata), 506 097 120 (Tomek vel Łoś).